Dzień Kropki

16 września obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień Kropki". To wielkie święto kreatywności, odkrywania talentów, pokonywania ograniczeń i umacniania wiary we własne siły, o czym mogliśmy się przekonać podczas przedstawienia, przygotowanego przez panią Teresę Bałuska, wraz z uczniami klasy 7b.

W tym dniu, kropki były wszędzie, począwszy od najnowszych modowych kreacji z kropką w roli głównej, po wystawę kropkowych obrazów autorstwa naszych uczniów, w "galerii na piętrze".

Najważniejsza była radość uczniów, wynikająca z tego, że za sprawą  małej kropki, mogli stać się wielkimi artystami.

W poniedziałek nikt nie był "w kropce", za to wszyscy byli "zakropkowani" dzięki stacji awaryjnego zakropkowania.

Projekt

„Edukacja językowa dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Niemiecki i Polski jako język obcy”

informacje_o_projekcie.pdf                                                                       REGULAMIN_REKRUTACJI.pdf​​​​​​​

Zapraszamy wszystkich rodziców na zebrania:

16 wrzesnia 2019  - klasy 4 - 8 - zebrania organizacyjne

17 września 2019 - klasy 1 - 3 -  zebrania organizacyjne

Logo szkoły

Logo szkoły do nabycia w sekretariacie

Koszt: 13 zł

Zapraszamy !!!

Obiady szkolne

Informujemy, że z dniem 05.09.2019 roku (czwartek)

uczniowie będą mogli korzystać

z obiadów w stołówce szkolnej

ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.