Nawigacja

Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020 Program wychowawczo - profilaktyczny Zebrania Dni wolne Ubezpieczenie Darmowy podręcznik Tornister ucznia Czytanie jest dziś ważniejsze niż było Zasady pracy z dzieckiem mającym problemy z czytaniem i poprawnym pisaniem. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Miniporadnik dla rodziców Dziecko sześcioletnie w szkole Bezpieczeństwo w Internecie Apel Twojego Dziecka wg Korczaka Książka najlepszym prezentem na każdą okazję Bajkoterapia Dziecko z zaburzeniami emocjonalnymi Alkohol, narkotyki, przemoc - gdzie szukać pomocy Dopalacze - gdzie szuakć pomocy

Informacje dla Rodziców

Bezpieczeństwo w Internecie

 

Uwaga Rodzice !!!

Zapraszamy Państwa do udziału w internetowym kursie o bezpieczeństwie dziecka w sieci

Informacja o programie

Proszę kliknąć w poniższy link, aby ropocząć kurs.

Bezpiecznie Tu i Tam

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Książka - Kompendium dla rodziców i profesjonalistów została  przygotowana przez ekspertów z Polskiego Centrum Programu Safer Internet (NASK i Fundacja Dzieci Niczyje), która w jednym miejscu zbiera wiedzę dotyczącą zróżnicowanych aspektów bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie. Uporządkowane alfabetycznie hasła dotyczą zarówno aplikacji i usług internetowych, jak i poszczególnych zagrożeń takich jak cyberprzemoc, czy nadużywanie internetu.

Kompendium.pdf

Opracowała Marta Mróz

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

stop-cyberprzemocy.pdf

 

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Poniżej znajdują się link do umów, które mogą Państwo pobrać, wydrukować i podpisać wspólnie ze swoimi dziećmi. Dzięki umowie zostaną ustalone i podpisane zasady korzystania z komputera i Internetu.

Zasady korzystania z komputera i Intrentetu

 

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
    ul. 9 Maja 4
  • 91 416 26 20