Wykaz podręczników na rok szkolny 2019/2020 Program wychowawczo - profilaktyczny Zebrania Dni wolne Ubezpieczenie Darmowy podręcznik Tornister ucznia Czytanie jest dziś ważniejsze niż było Zasady pracy z dzieckiem mającym problemy z czytaniem i poprawnym pisaniem. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Miniporadnik dla rodziców Dziecko sześcioletnie w szkole Bezpieczeństwo w Internecie Apel Twojego Dziecka wg Korczaka Książka najlepszym prezentem na każdą okazję Bajkoterapia Dziecko z zaburzeniami emocjonalnymi Alkohol, narkotyki, przemoc - gdzie szukać pomocy Dopalacze - gdzie szuakć pomocy

Informacje dla Rodziców

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci

DRODZY RODZICE I PRZYJACIELE SZKOŁY

Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Dzieci zwraca się z uprzejmą prośbą do Rodziców i Przyjaciół  Szkoły o przekazanie swojego 1% podatku na konto TPD przy SP nr 2 w Gryfinie.
Chcemy chociaż częściowo pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z naszej szkoły poprzez udział w klasowych wyjazdach typu „zielona szkoła”,  wyjazd do Szczecina, w celu obejrzenia filmu, czy sztuki teatralnej.
 Bywa ,że zaopatrujemy dziecko w nowe okulary, czy aparat słuchowy, a ostatnio nawet finansujemy obiady. Zdarzają się przypadki zakupu brakujących podręczników lub ćwiczeń.
Co roku organizujemy pomoc potrzebującym dzieciom i co roku jest ogromne zapotrzebowanie na tego typu pomoc.
Sami też nie jesteśmy bierni, organizujemy różne festyny, kiermasze mające na celu zasilenie naszego konta.
    Mamy nadzieję, że także Państwo wysłuchają naszej prośby i przekażą nam 1% swojego podatku.

Serdecznie wszystkim DARCZYŃCOM  dziękujemy.

Z poważaniem:
                                                                                                                                                                                                              Skarbnik TPD   Katarzyna Figas

Podajemy nr konta:
TOWARZYSTWO PRZYJACIÓL DZIECI
Zachodniopomorski Oddział Regionalny w Szczecinie
Nr KRS 0000133561
Dopisek: w rubryce ”INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE”, poz.128
Dodatkowo wpisujemy: ZARZĄD Miejsko-Gminny w Gryfinie
dla Koła przy Szkole Podstawowej Nr 2 w Gryfinie.