Nawiązanie współpracy Uczniowie piszą listy Puzzle Przepisy Biuletyn 2010 - 2011

Polska - Hiszpania

Nawiązanie współpracy

W styczniu 2010 roku grupa uczniów naszej szkoły nawiązała korespondencyjny kontakt z uczniami szkoły Luis Vives, w Leon, w Hiszpanii. Nauczycielki obu klas – p. Magdalena Ławicka i p. Camino García Cañón - poznały się na kursie dla nauczycieli języka angielskiego z całej Europy, który odbył się w minione wakacje w Canterbury, w Anglii.

Ponieważ hiszpańska nauczycielka, z uczniami której korespondowali uczniowie naszej szkoły, zmieniła miejsce pracy, w roku szkolnym 2010/2011 będziemy utrzymywać kontakt z nowymi podopiecznymi p. Camino García Cañón, ze szkoły w Benavides de Órbigo. We współpracę zaangażowani są uczniowie klasy 5c oraz chętni uczniowie z innych klas, pod opieką p. Magdaleny Ławickiej.