Nowy przedmiot w szkole Mistrzostwa Powiatu Gryfińskiego Szachiści w obiektywie Osiągnięcia Historyczny sukces Podwójny sukces!

Szachy

Historyczny sukces

Historyczny sukces szachistów.

SP nr 2 w Gryfinie

najlepszą szkołą w województwie!

Szachiści SP nr 2 w Gryfinie zdobyli srebrne medale w czasie Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Igrzysk Dzieci

Ogromny sukces zanotowała reprezentacja SP nr2 Gryfino plasując się na podium w jednej i drugiej kategorii wiekowej zdobywając dwa srebrne medale i dwa tytuły wicemistrzów województwa zachodniopomorskiego.

- Żadna szkoła podstawowa w województwie nie uplasowała się dwukrotnie na podium!! To jeden z największych sukcesów szkolnych szachów w historii Gryfina!! - napisał do nas Krzysztof Rudnicki, trener Białego Piona Gryfino.

Serdecznie gratulujemy!

Źródło: