REJONOWE IGRZZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWE DRUŻYNOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE Bieg stulecia Drużynowe Biegi Przełajowe Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W I SEMESTRZE Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Igrzyska dzieci w minisiatkówce Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Pływaniu Drużynowym. SKS w szkole Minikoszykówka dziewcząt i chłopców

Inne dyscypliny

Igrzyska dzieci w minisiatkówce

Dnia 2.02.2018 w Widuchowej rozegrane zostały rejonowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców. Nasza męska reprezentacja rozegrała bardzo zacięte i wyrównane mecze i z grupy wyszli z pierwszego miejsca. W finale chłopcy zaprezentowali nam bardzo wyrównany mecz z Krzywinem ( mecz zakończony tie-breakiem) i był to niestety jedyny przegrany mecz w całym turnieju i tym sposobem chłopcy zajęli II miejsce i wywalczyli sobie awans do rozgrywek powiatowych. Dziewczęta natomiast rywalizację w grupie ukończyły na drugim miejscu i w półfinale przegrały rywalizację i ostatecznie zajęły IV miejsce w rejonie.

Reprezentacja chłopców dnia 7.02.2018 pojechała do Chojny walczyć o mistrzostwo powiatu. Tam znowu na drodze do sukcesu stanęła naszym siatkarzom reprezentacja Krzywina. Mecz tak jak i poprzednim razem był bardzo wyrównany. Nasi chłopcy doprowadzili w drugim secie do wyrównania. W tie-breaku prowadzili nawet czterema punktami ale niestety skuteczną zagrywką przeciwnicy wyrównali stan meczu i nasi chłopcy niestety przegrali trzeciego seta 15 do 13. Jednak w kolejnym meczu nasi zawodnicy nie dali szans przeciwnikowi i zajęli wysokie III miejsce w Powiecie.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!!!!!!!

Składy reprezentacji:

Dziewczyny: Dybioch Karolina, Serafin Karolina, Rosów Weronika, Zielińska Kasia, Pasieka Julka, Stanisławek Hania, Kulka Gabrysia, Brzeskot Nel

Chłopcy: Rybka Piotr, Kowalski Hubert, Ucher Maciek, Paździor Adrian, Mikulski Tymon, Jankowski Dawid (rejon), Awgustinopolski Ariom, Awgustinopolski Timur, Szpura Bartosz, Zioło Kuba, Ragan Hubert (powiat)

nauczyciele wychowania fizycznego