Nawigacja

































REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt Rejonowe Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce REJONOWE IGRZZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWE DRUŻYNOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE Bieg stulecia Drużynowe Biegi Przełajowe Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W I SEMESTRZE Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Igrzyska dzieci w minisiatkówce Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Pływaniu Drużynowym. SKS w szkole Minikoszykówka dziewcząt i chłopców

Inne dyscypliny

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W I SEMESTRZE

  1.  III miejsce w Powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych DziewczątChmielewska Julia, Iwan Wiktoria, Wieczorek Hania, Zalewska Wiktoria, Kaczmarczyk Julia, Kujawa Jagoda, Gogól Gabrysia, Prusik Lena, Stróżyk Iga, Serafin Karolina, Rosów Weronika

 

  1.  III miejsce w Powiecie w Sztafetowych Biegach Przełajowych ChłopcówSerafin Szymon, Ciereszko Alan, Rybka Piotr, Ossoliński Mateusz, Wieczorek Wiktor, Paździor Adrian, Mikulski Tymon, Zioło Kuba, Cieślak Patryk, Wołotkiewicz Gracjan, Awgustinopolski Artiom

 

  1. I miejsce w Masowych Biegach Przełajowych – Alan Ciereszko

 

  1. III miejsce w Masowych Biegach Przełajowych – Piotr Rybka

 

 

 

  1.  II miejsce w Województwie w Igrzyskach Dzieci w Szachach DrużynowychPaździor Adrian, Nowaliński Michał, Szpura Bartek, Olias Karol, Kucharczyk Aleksandra, Radomska Nikola

 

  1.  II miejsce  w Województwie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach DrużynowychDejewska Kinga, Turek Mikołaj, Mróz Nikodem, Hajdaś Adam

 

  1. II miejsce w klasyfikacji końcowej XIX edycji Grand Prix w Biegach Górskich – Alan Ciereszko

 

  1. III miejsce w klasyfikacji końcowej XIX edycji Grand Prix w Biegach Górskich – Julia Chmielewska

 

  1. III miejsce w klasyfikacji końcowej XIX edycji Grand Prix w Biegach Górskich – Hubert Ragan

 

 

 

 

 

 

 

Stypendium sportowe za pierwszy semestr otrzymali:

 

Szachy Drużynowe: Dejewska Kinga, Hajdaś Adam, Mróz Nikodem, Turek Mikołaj, Kucharczyk Aleksandra, Olias Karol, Paździor Adrian, Szpura Bartosz, Michał Nowaliński, Nikola Radomska

 

 

Stypendium za osiągnięcia klubowe:

Wiktoria Iwan, Aleksandra Szewczyk, Iga Stróżyk, Jagoda Kujawa, Tomasz Płoch, Nel Brzeskot, Karolina Serafin

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
    ul. 9 Maja 4
  • 91 416 26 20