Moja mała i duża Ojczyzna "Emocje są w nas" Witamy jesień. Dzień złotego liścia. Dzien Chłopaka w Świetlicy na fali Dzień Kropki w świetlicy

Świetlica na fali

Moja mała i duża Ojczyzna

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości gościliśmy w naszej świetlicy Pana Jacka Turkiela, nauczyciela historii z I Liceum Ogólnokształcącego w Gryfinie.

W czasie spotkania nasz gość opowiadał dzieciom o historycznych wydarzeniach związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. Z dużym zainteresowaniem uczniowie obejrzeli prezentacje multimedialne dotyczące zmian granic państwa polskiego na przestrzeni wieków, „Oblicza Ojczyzny” oraz „ Polskie symbole narodowe”. Na zakończenie odbył się Quiz wiedzy o Polsce, w którym nasi uczniowie wykazali się wszechstronną wiedzą. To była ciekawa lekcja historii.

Nauczyciele świetlicy na fali