NawigacjaREJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt Rejonowe Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce REJONOWE IGRZZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWE DRUŻYNOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE Bieg stulecia Drużynowe Biegi Przełajowe Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W I SEMESTRZE Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Igrzyska dzieci w minisiatkówce Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Pływaniu Drużynowym. SKS w szkole Minikoszykówka dziewcząt i chłopców

Inne dyscypliny

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

 

31 stycznia na hali w Szkole Podstawowej w Widuchowej odbyły się Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej chłopców.

W rozgrywkach poza Naszą szkołą SP 2 Gryfino wzięły udział także szkoły SP 1 Gryfino,               SP 3 Gryfino, SP Kołbacz, SP Widuchowa.

Mecze rozgrywane były  systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Nasi reprezentanci spisali się świetnie odnosząc komplet zwycięstw i wygrywając rozgrywki rejonowe. Dzięki czemu uzyskujemy awans do finału powiatowego.

 

Wyniki:

SP 2 GRYFINO – SP 1 GRYFINO 2:0

SP 2 GRYFINO – SP WIDUCHOWA 2:1

SP 2 GRYFINO – SP 3 GRYFINO 2:0

SP 2 GRYFINO – SP KOŁBACZ 2:0

Reprezentacja Chłopców – Rejonowe Igrzyska Młodzieży w Piłce Siatkowej:

 1. ARTIOM AWGUSTINOPOLSKI – 8C
 2. TIMUR AWGUSTINOPOSLKI – 8C
 3. WITEK DOMINA – 7B
 4. HUBERT KOWALSKI – 7B
 5. PIOTR RYBKA – 7B
 6. DAWID JANKOWSKI – 8A
 7. KACPER MADEJ – 8A
 8. TYMON MIKULSKI – 8A
 9. MICHAŁ NOWALIŃSKI – 8A
 10. ADRIAN PAŹDZIOR – 8A
 11. MACIEJ UCHER – 8A
 12. JAKUB ZIOŁO – 8B

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
  ul. 9 Maja 4
 • 91 416 26 20