• RODZINNY KONKURS POD TYTUŁEM „KARMNIK DLA PTAKÓW”

• Dyrektor Szkoły, Szkolne Koło Przyrody oraz Rada Rodziców serdecznie dziękują za udział w rodzinnym konkursie  „ Karmnik dla ptaków „. Na konkurs wpłynęło wiele atrakcyjnych i pomysłowych prac. Liczba uczestników przerosła nasze oczekiwania,  jednak postanowiliśmy przyznać nagrodę dla każdego. Dziękujemy naszym darczyńcom :  Jadłostajnia, 007 Barber Shop, Gabinet Kosmetki Profesjonalnej – Anna Juzyszyn oraz TwójRobot.pl.

Sebastian Miesiąc

• Wyróżnienie

• 💥💥💥Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie "Hulajnogą elektryczną bezpiecznie i praktycznie" organizowanego przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie otrzymali:

🏅🏅🏅Hanna i Wojciech Sztylke

🏅🏅🏅Ada Kostrzewa

Jeszcze przed końcem minionego roku szkolnego 2021/2022 nasi uczniowie podjęli się jeszcze jednego i trudnego zadania.

Konkurs polegał na przygotowaniu pracy konkursowej w formie edukacyjnego materiału filmowego, w którym uczeń przedstawi prawidłowe korzystanie z drogi i ewentualnych zagrożeń wiążących się z nieprawidłowym wykorzystaniem sprzętu.

Talenty naszych uczniów zostały docenione i hojnie nagrodzone.

GRATULACJE 🏆🏆🏆

Marta Mróz

• Podziękowania

•           Składamy ogromne podziękowania za zaangażowanie w akcję Szkoły Pełne Talentów. Zebraliśmy prawie 7000 punktów, które wymieniliśmy na sprzęt oraz materiały dydaktyczne : zestaw piłek, trenizer do ćwiczenia równowagi, gry planszowe, zestawy laboratoryjne, model serca, magnetyczna piramida zdrowego odżywiania i głośnik multimedialny.

Anna Brzeskot

Sebastian Miesiąc

• Wyniki konkursu „Bombka na szkolną choinkę”

Komisja konkursowa w składzie:

Pani Patrycja Markowska,

Pani Justyna Dąbrowska,

Pan Rafał Kaliciak;

Przyznała niżej wymienionym uczniom, następujące miejsca konkursowe:

Klasy I – III

1. Miejsce Barbara Maciejska kl. 1a
            2. Miejsce Klaudia Pisarek kl. 2a, oraz Amelia Wojcieszak kl. 2b
            3. Miejsce Nikodem Wesołowski kl. 1a

Wyróżnienie otrzymuje: Natalia Szczepanowska kl. 3a

Klasy IV – VIII

1. Miejsce Amelia Rumocka kl. 8c
            2. Miejsce Zofia Sobuś – Wojtasik kl. 5a
            3. Miejsce Tomasz Kowalczyk kl. 8b

Wszystkim uczestnikom konkursu, serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział!

Organizator:

• Środa w naszej szkole przebiegała pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych.

Już od samego rana, klasy naszych najmłodszych uczniów zamieniły się w miejsce czarów i magii.

Każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki z nazwami zawodów przyszłości, szukał swojej szczęśliwej liczby, poznawał znaczenie swojego ulubionego koloru. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Według dawnych wierzeń, noc świętego Andrzeja miała moc magiczną, pozwalającą zerknąć przez ramię w przyszłość. Dzisiaj Andrzejki to przede wszystkim zabawa, do której zapraszał Samorząd Uczniowski.

• Zdrowy soczek

• W tym tygodniu uczniowie świetlicy szkolnej rozwijali swoją kreatywność, wykonując samodzielnie sok jabłkowy oraz swoje umiejętności w zakresie obsługi sokowirówki. Podczas zajęć wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości