Korzystanie z posiłków - informacje ogólne

1. Do korzystania z posiłków w stołówce szkolnej uprawnieni są uczniowie oraz pracownicy szkoły.
          2. Korzystanie z posiłków jest odpłatne: 5,50 zł- uczeń, 10,00 zł- pracownik szkoły.
          3. Opłaty dokonuje się  na konto szkoły do 15 dnia miesiąca za miesiąc poprzedni zgodnie z poniższym:

Odbiorca : Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie

Tytuł przelewu : Nazwisko i Imię dziecka, klasa, opłata za obiady za miesiąc ………

Rachunek odbiorcy : 93 1240 3855 1111 0010 3674 23 62

1. W przypadku nieobecności dziecka w szkole rodzic może skorzystać z odpisu za obiady jeśli zgłosi nieobecność dziecka intendentowi do godz. 9.00 danego dnia.
          2. Posiłki wydawane są na miejscu w stołówce szkolnej.
          3. W trakcie wydawania posiłków w stołówce mogą przebywać tylko osoby korzystające z żywienia.
          4. Jadłospis tygodniowy znajduje się na tablicy informacyjnej przy stołówce oraz na stronie internetowej szkoły

Płatność  przelewem  na  konto  szkoły : opłata za obiady