Nawigacja

REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt Rejonowe Igrzyska Dzieci w Mini Siatkówce REJONOWE IGRZZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWE DRUŻYNOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE Bieg stulecia Drużynowe Biegi Przełajowe Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W I SEMESTRZE Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Igrzyska dzieci w minisiatkówce Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Pływaniu Drużynowym. SKS w szkole Minikoszykówka dziewcząt i chłopców

Inne dyscypliny

REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

10 października w Gryfinie na stadionie miejskim przy ulicy sportowej 1 odbyły się Rejonowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej chłopców.

W rozgrywkach poza Naszą szkołą SP 2 Gryfino wzięły udział także szkoły SP 3 Gryfino,              SP Gardno, SP Kołbacz, SP Widuchowa.

Mecze rozgrywane były  systemem „każdy z każdym” 2x7 minut na dwóch boiskach.

Nasi reprezentanci spisali się świetnie odnosząc komplet zwycięstw i wygrywając rozgrywki rejonowe. Dzięki czemu uzyskujemy awans do finału powiatowego, który odbędzie się w kwietniu 2020 roku.

 

Reprezentacja Chłopców – Rejonowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Nożnej:

 1. MIŁOSZ KOZŁOWSKI – 5C
 2. MARCIN LECHOWSKI – 6B
 3. FILIP KARBOWSKI – 6B
 4. ZIEMOWIT PODFIGURNY – 6B
 5. MIŁOSZ PYRA – 6C
 6. JAKUB GRAF – 6C
 7. HUBERT RAGAN – 6D
 8. OSKAR KRZYWIAK – 6D
 9. JAKUB ULITKO – 6D
 10. JAKUB SOKOŁOWSKI – 6D

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
  ul. 9 Maja 4
 • 91 416 26 20