Nawigacja

REJONOWE IGRZZYSKA DZIECI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM REJONOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI I MŁODZIEŻY W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REJONOWE IGRZYSKA DZIECI W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW POWIATOWE DRUŻYNOWE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE Bieg stulecia Drużynowe Biegi Przełajowe Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE UCZNIÓW W I SEMESTRZE Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych Igrzyska dzieci w minisiatkówce Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Pływaniu Drużynowym. SKS w szkole Minikoszykówka dziewcząt i chłopców

Inne dyscypliny

Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt

 

Dnia 26.03.2018 w Szczecinku odbył się w Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Pływaniu Drużynowym dziewcząt. Nasza drużyna w składzie:

Nel Brzeskot, Aleksandra Szewczuk, Iga Stróżyk, Gabriela Krawczyk, Jagoda Kujawa i Wiktoria Iwan

zaprezentowała się bardzo dobrze zajmując 6 miejsce w województwie zachodniopomorskim będąc jednocześnie najmłodszym zespołem w całej stawce. Serdeczne gratulacje dla dziewcząt za rewelacyjną postawę.

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie
    ul. 9 Maja 4
  • 91 416 26 20