Sposoby na wzmacnianie pewności siebie u dziecka Praca pedagoga Karta Dużej Rodziny Dopalacze - nowe zagrożenie Informacje na temat zagrożeń dotyczących e - papierosów Zasady pracy z dzieckiem mającym problemy z czytaniem i poprawnym pisaniem I Ty możesz zostać św. Mikołajem Fajerwerki – czyli rozświetl niebo zachowując zasady bezpieczeństwa Dopalacze - ulotki Miniporadnik dla Rodziców - uzależnienia STOP WYPALANIU TRAW!!! Wojewódzki Program Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych

Dopalacze - nowe zagrożenie

W ostatnim czasie coraz częściej można usłyszeć zarówno w mediach jak i najbliższym otoczeniu o zagrożeniu związanym z zażywaniem substancji, których działanie zbliżone jest do działania narkotyków. Substancje te powszechnie nazwane zostały „ dopalaczami”

Aby przybliżyć Rodzicom powyższą tematykę, dostarczyć podstawowych informacji o nowych środkach psychoaktywnych pojawiających się na rynku, a przede wszystkim pozyskać Rodziców jako koalicjantów szkoły w chronieniu dzieci przed „dopalaczami” na listopadowe zebrania przygotowano wystawę pt. „ Uwaga Rodzice! Nowe zagrożenie – dopalacze”. Wychowawcy klas przekazali Rodzicom najważniejsze informacje o zagrożeniu  „dopalaczami”, a każdy uczestnik zebrania klasowego otrzymał broszurę informacyjną „ Nasze dzieci i zagrożenia. Dopalacze! wypalacze!” ( www.kbpn.gov.pl )

Rodzicu! Więcej informacji znajdziesz na stronach:

www.kbpn.gov.pl

www.narkomania.org.pl