• Adopcja Serca

• W roku szkolnym 2020/2021 kontynuujemy dzieło „Adopcji serca”.

Był to trudny rok. Byliśmy pełni obaw czy uda nam się nadal utrzymać nasze wsparcie misjom. Udało się. Samorząd Uczniowski w tym roku wsparł naszą inicjatywę. Po raz kolejny udało nam się zebrać fundusze, aby wesprzeć naszą „adoptowaną”. Christine Nyambura Kimathi dzięki naszej pomocy mogła w 2020 roku kontynuować naukę.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do polepszenia warunków życia, kontynuacji edukacji i po prostu lepszej przyszłości tym, którzy jej potrzebują.

Dziękujemy                                                                                                                                                      Sylwia Tokarek