• Nowości w bibliotece szkolnej

•  Drodzy Uczniowie!

Do biblioteki szkolnej zostały zakupione nowe książki. Są to lektury, ale nie tylko.

Książki są w języku polskim i ukraińskim.

Dla klas młodszych polecam między innymi: Asiunia – Joanny Papuzińskiej, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek – Justyny Bednarek, Słownik obrazkowy ukraińsko-polski dla dzieci, Mój pierwszy elementarz- polsko ukraiński (czytamy metodą sylabową), Przygody Koziołka Matołka w języku polskim i ukraińskim i książeczka dla najmłodszych Kicia-Kocia w języku ukraińskim.

Natomiast dla klas 4-6 polecam książkę przygodową Afryka Kazika        Łukasza Wierzbickiego. Ta pozycja książkowa jest także w dwóch językach.

Zapraszam!

Katarzyna Figas

Zachętą do odwiedzin biblioteki niech będą kolorowe okładki tychże proponowanych pozycji książkowych przedstawione poniżej.

Дорогі Учні!!

Шкільна бібліотека отримала нові книжки. В переліку не тільки література шкільної програми, а також багато цікавих книжок написаних польською та українською мовами.

Для школярів молодших класів рекомендую: Asiunia Joanny Papuzińskiej, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek  (неповторні пригоди десятьох шкарпеток) – Justyny Bednarek, Słownik obrazkowy ukraińsko-polski dla dzieci (Українсько-польський словник для дітей в малюнках) , Mój pierwszy elementarz- polsko ukraiński (читаємо методом складів), Przygody Koziołka Matołka, польською та українською мовами  i книжка для наймолодших Kicia-Kocia українською мовою.

Для учнів 4-6 класів рекомендую пригодницьку книжку Afryka Kazika   Łukasza Wierzbickiego. Ця книжка також написана на двох мовах.                                                                                                   Запрошую!!

Katarzyna Figas

На тих, хто відвідає бібліотеку чекають кольорові обкладинки до запропонованих  книжок.