• Smakołyki w świetlicy

• 04.04.2024 14:31
        • Z okazji Dnia Gofra na świetlicy… piekliśmy gofry. Słodki zapach rozchodził się i sprawiał, że trudno nam było doczekać się swojej kolejki. Udekorowane konfiturami i cukrem pudrem szybko zniknęły z talerzyków. Były pyszne. Coś nam się wydaje, że niedługo znów je upieczemy.

• Gryfino  w oczach dzieci
        • Gryfino w oczach dzieci

• 25.03.2024 07:38
        • W tym roku Gryfino obchodzi 770. rocznicę uzyskania praw miejskich. Z tej okazji dzieci ze świetlicy wykonały prace plastyczne na temat "Gryfino w oczach dzieci".
        • Goście w Świetlicy na fali

• 20.12.2023 16:45
        • W dniu 18.12.2023r. w "Świetlicy na fali" mieliśmy wspaniałych gości. Zaszczycili nas swoją obecnością pan Piotr Piznal i pan Piotr Rosiński. w niezwykle ciekawy sposób zaprezentowali autorska inicjatywę stworzenia Parku Narodowego Doliny Dolnej Odry w granicach obecnego Międzyodrza. Piękne zdjęcia oraz odpowiednio dobrana muzyka oczarowały nas. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że tak blisko nas istnieje takie piękno.
          Doceniamy trud i wysiłek.  Życzymy im wielu sukcesów w realizacji zamierzonych celów.
          Dzieci wraz z wychowawcami "Świetlicy na fali"