• „Dzień Kropki” w „Świetlicy na fali”

• 19.09.2022 12:59
      • „Dzień Kropki” w „Świetlicy na fali”
      •     "Kropka" Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września, jako święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności.

Uczniowie, tego dnia biorą udział w działaniach, które pomagają im odkrywać talenty, poznawać ich mocne strony i prezentować je.

Po wcześniejszym obejrzeniu filmu animowanego „The Dot – Kropka”, opowiadającego o małej bohaterce Vashti, która nie wierzyła we własne możliwości, doskonale odczytały przekaz płynący z opowieści. Uczniowie, mogli także wykazać się swoją kreatywnością wykonując pracę plastyczne z kropek i kropeczek.

Podopieczni, uczęszczający na zajęcia świetlicowe bardzo aktywnie zakończyli ten dzień, zabawami rozwijającymi motoryke dużą, oczywiście z wykorzystaniem kropek i kropeczek.

Nauczyciele świetlicy szkolnej.