Ulubiony patron…. od 50 lat…. Konkurs "Morze w obiektywie" Konkurs "Co wiem o Morzu Bałtyckim" WESOŁE ZABAWY PIRATÓW Rozgrywki w "Statki"

Święto szkoły 2018

Ulubiony patron…. od 50 lat….

Z okazji wyjątkowego jubileuszu 50-lecia nadania imienia i sztandaru w piątkowe przedpołudnie odbył się ważny apel. Nauczycielki p. Marzena Krzywiak  i Edyta Smolnik przygotowały akademię, która na długo pozostanie w  pamięci uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości. Troszcząc się o dobre imię szkoły, zaangażowawały  uczniów do zaprezentowania historii szkoły, jej wartości oraz  tradycji. W części artystycznej można było wrócić pamięcią do minionych lat. Natomiast w części oficjalnej można było wysłuchać krótkich przemówień zaproszonych gości. Nie zabrakło wzruszających wspomnień….

Uroczystość zakończyła się wspólnym odśpiewaniem szant oraz wpisami do pamiątkowej księgi szkoły.

Fotorelcja