• UWAGA KONKURS !!!

• W ramach obchodów Tygodnia Przyjaźni i Tolerancji, pedagodzy szkolni zapraszają uczniów klas 7 - 8 do udziału w konkursie literackim na fraszkę „Nie palę, nie piję i zdrowo żyję”. Praca powinna zawierać tekst pisany komputerowo na ozdobionej rysunkowo kartce A4 ( czcionka min. 14 ). Wszystkie podpisane prace dostarczamy do nauczycieli języka polskiego do dnia 02.06.2023. Na zwycięzców czekają nagrody.

Zapraszamy.

Szkolni pedagodzy.

• UWAGA KONKURS !!!

W ramach obchodów Tygodnia Przyjaźni i Tolerancji, pedagodzy szkolni zapraszają uczniów klas 4-6 do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie plakatu „Uzależnienia niszczą marzenia”. ( format A3, technika dowolna ).  Wszystkie podpisane prace dostarczamy do nauczycieli techniki i plastyki do dnia 02.06.2023. Na zwycięzców czekają nagrody.

Zapraszamy.

Szkolni pedagodzy.

• Konkurs plastyczny „Mój bohater„

•   Drodzy Uczniowie, zachęcamy Was do wzięcia udziału w plastycznym konkursie pt. „Mój bohater” organizowanym w ramach obchodów  Tygodnia Przyjaźni i Tolerancji.

Uczestnicy konkursu:
            Konkurs adresowany jest do uczniów z klas 1-3.

Termin i miejsce składania prac : prace należy składać u wychowawców klas   do 02.06.2023

Przedmiot konkursu:
            -zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej bohatera ( osoby z najbliższego otoczenia lub postaci z dowolnej literatury )
            - rezultatem konkursu będzie utworzenie okolicznościowej wystawy na terenie szkoły.

Warunki uczestnictwa:
            - na konkurs należy przekazać pracę plastyczną ( podpisaną imieniem i nazwiskiem oraz numerem klasy ) wykonaną samodzielnie, dowolną techniką, nawiązującą do tematu konkursu,
            - format pracy nie może być większy niż A3.

Pedagodzy szkolni.

• Adopcja serca

• W roku szkolnym 2022/2023 kontynuujemy dzieło „Adopcji serca”.

Kolejny rok, gdzie wspieramy misje. Udało się. Samorząd Uczniowski wsparł naszą inicjatywę. Po raz kolejny udało nam się zebrać fundusze, aby wesprzeć naszą „adoptowaną” Christine Nyambura Kimathi z Matiri w Kenii, dzięki naszej pomocy może nadal kontynuować naukę. Podopieczna naszej szkoły w tym roku rozpoczęła naukę w klasie 6.

Jest nam niezmiernie miło, że możemy przyczynić się do polepszenia warunków życia, kontynuacji edukacji i po prostu lepszej przyszłości tym, którzy jej potrzebują.

Sylawia Tokarek

Aktualne zdjęcie Christine Nyambura Kimathi z Matiri w Kenii

Życzenia świąteczne z okazji Świąt Wielkanocnych 2023 od Christine dla naszych uczniów.

• Nasi uczniowie odnieśli kolejny sukces

28 kwietnia 2023 roku w Muzeum Narodowym w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów organizowanych w ramach projektu Akademia Antyczna. Na gali nagrody za udział w konkursie na projekt gazety codziennej, której motywem przewodnim były znane zabytki starożytnej Grecji i Rzymu, odebrały uczennice klasy 7 a.

Hanna Kruk zajęła II miejsce za gazetę "Cerberek" , natomiast Zuzanna Olek i Alicja Walter- Jastrzębska - III miejsce za gazetę " Gazeta Codzienna"

Oprócz prac nagrodzonych na konkurs uczniowie klasy 7a przygotowali jeszcze cztery inne projekty gazet. Wszystkim serdecznie dziękuję za zaangażowanie, a nagrodzonym dziewczynkom gratuluję

E. Jóźwiak